O nas 14

O nas

Wersja 2.0 to blog, który opowiada o naszych małych i dużych podróżach po świecie, ale też tych wgłąb siebie. Chcemy dzielić się swoimi doświadczeniami w dążeniu do bycia szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, wzięcia życia w swoje ręce i stawania się lepszą wersją siebie.

Piszemy go nie tylko dla innych, ale też dla samych siebie, blog jest formą uporządkowania swoich myśli również dla nas. Chcemy pokazać jak wiele schematów, czy przekonań nas ogranicza, jak pokochać siebie i innych, jak być silnym, odważnym człowiekiem i twórcą swojej rzeczywistości. Będziemy pisać też o sprawach bieżących, o swoich przemyśleniach, czy wątpliwościach, ale również o naszych podróżach, fajnych wydarzeniach czy przeżyciach.

Wierzymy, że raj jest tutaj na ziemi, a życie może być fantastyczną przygodą, z której możemy czerpać garściami; podróżą, w którą trzeba jedynie wiedzieć co zabrać, a co jest zbędnym bagażem, który nie pozwala nam iść dalej.

Praca nad sobą to najważniejsza praca jaka mamy do wykonania, bo to co mamy w głowie przekłada się na to co mamy w życiu.