O nas 16

O nas

Wersja 2.0 to blog, który ma mówić o tym, jak codziennie pracować nad sobą, jak wziąć życie w swoje ręce i stawać się lepszą wersją siebie.

Piszemy go nie tylko dla innych, ale też dla samych siebie, bo sami chcemy dążyć do tego żeby nasze życie było szczęśliwe i spełnione, więc blog jest formą uporządkowania swoich myśli również dla nas.

Chcemy pokazać jak wiele schematów, czy przekonań nas ogranicza, o tym jak pokochać siebie i innych, jak być silnym, odważnym człowiekiem i twórcą swojej rzeczywistości. Będziemy pisać też o sprawach bieżących, o swoich przemyśleniach, czy wątpliwościach, ale również o naszych podróżach, fajnych wydarzeniach czy przeżyciach.

Wierzymy, że raj jest tutaj na ziemi, a życie może być fantastyczną przygodą, z której możemy czerpać garściami; podróżą, w którą trzeba jedynie wiedzieć co zabrać, a co jest zbędnym bagażem, który nie pozwala nam iść dalej.

Praca nad sobą to najważniejsza praca jaka mamy do wykonania, bo to co mamy w głowie przekłada się na to co mamy w życiu.